Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Бургас, Славейков
134 700 €
263 450.30 лв.

(2 041 €, 3 991.85 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 15:59 на 20 април, 2026 год.
Обявата е посетена 770 пъти.
Площ:
66 m2
Етаж:
5-ти от 8
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти 'Титан Пропъртис' предлага на Вашето внимание за продажба, Двустаен апартамент находящ се в ж.к. Славейков.

Намира се в непосредствена близост до детска градина ' Брезичка', училище ' Константин Преславски', хранителни магазини, автобусна спирка и др.

Имотът е ситуиран на 5- ти жилищен етаж и разполага с площ от 66 кв.м., в следното практично разпределение: вх антре, хол, кухня, спалня, баня с тоалетна и 3 тераси

Имотът се продава обзаведен.

Изложение:Изток/ Юг
Строителство: панел

Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2100217
Особености
Панел
Асансьор
Обзаведен
За контакт:
0886092152
Агенция:
ТИТАН СЕЙЛС
0886092152
ТИТАН СЕЙЛС logo
В imot.bg от 2024 г.
titansales.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, ж.к. Славейков 189, вх.Б, ет.1, офис 9
http://www.titanproperties.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Бургас, Славейков
Обява: 1b177254651386425

134 700 €
263 450.30 лв.
История на цената
(2 041 €, 3 991.85 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Бургас, Славейков

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност